Sık Sorulan Sorular

Mart 2023 TUS’una hazırlanıyor ve infotus’u veya başka bir dersane kitabını doldurmuş iseniz kalan kısa sürede kitap değiştirmeniz riskli olur. Eylül 2023 ve sonrası için kesinlikle “SMTANATOMİ Video Notlarım”.

Video satış platformundan ve hocamızdan aldığımız bilgilere göre Ocak 2023’ten itibaren video satın alacak kursiyerler için artık önerilen tek kitap kaynağı “SMTANATOMİ-Video Notlarım”dır.

Video satış platformundan ve hocamızdan aldığımız bilgilere göre yeni soru kitabı ve sonrasında da çözümlü soru videoları çalışmaları sürmektedir. Eylül 2023 TUS’undan önce hazırlamaya çalışacağız.

Eğer 1 Ocak 2023 ve onu takip eden hafta üyelik emailinize indirim kodu gelmemiş ise video satış sitesi olan www.smtanatomi.com daki canlı desteğe yazarak kodu manuel olarak temin edebilirsiniz. Şu an bu soru ve cevapları okuduğunuz kitap satış sitemizin adresi www.smtanatomi.com.tr dir. Kod yardımı için “.com” adresindeki canlı desteğe yazmanız gerektiğini hatırlatırız.

Kredi kartı bulunmayan öğrencilerimiz kitap satış sayfamız olan www.smtanatomi.com.tr deki canlı destekten yardım alabilirler. Videolar ile ilgili sorularınızı “.com” uzantılı adresteki canlı desteğe iletebilirsiniz.

Henüz yurtdışı temsilcimiz bulunmamaktadır. En kısa sürede buradan irtibat kurabileceğiniz bir adres belirteceğiz.

Sadece internet satışımız mevcuttur.

Hocamızdan aldığımız bilgilere göre İnfotus Anatomi 6. baskısına kadar SMT tarafından edite edildi. O tarihten bugüne kadar slaytlarda ve resimlerde birçok yenilik yapıldı. Özellikle resimler konusunda eski kaynağımıza göre en az 3 kat geliştirme yapılarak 1000’e yakın illüstrasyon çizildi. Doğal olarak kesinlikle “SMTANATOMİ-Video Notlarım” kitabı videolar ile tama yakın uyumludur.

Bu konuda video platformu ile herhangi bir anlaşmamız bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde farklı bir gelişme olursa sitemizden ve video satış platformundan duyurusu yapılacaktır.

Evet. Karekodlar her zaman en güncel videolar ile eşleşmiş olacak.

Hocamızdan aldığımız bilgilere göre İnfotus Anatomi 6. baskısına kadar SMT tarafından edite edildi. O tarihten bugüne kadar slaytlarda ve resimlerde birçok yenilik yapıldı. Özellikle resimler konusunda eski kaynağımıza göre en az 3 kat geliştirme yapılarak 1000’e yakın illüstrasyon çizildi.

Kitabımızın ön ve arka kapaklarında hocamızın belirttiği üzere fakülte sınavları için “olmazsa olmaz olan” bilgilerin en efektif şekilde verildiği bir kaynaktır “SMTANATOMİ-Video notlarım” kitabı. Ancak ders yardımı niteliğindedir. Derslerinizde hocalarınız bazı konuları daha detaylı anlatmış olabilirler. Hocamızın da ifadesiyle öğrenci mantığına göre dersi sevmek, mantığını anlamak ve geçer not almak öncelikli hedeftir. Sınavlarınızda çıkacak olan tüm soruların cevabı doğal olarak kitabımızda yer almayabilir. Ancak en az %80-85’ine refere olacağını düşünmekteyiz.

Kitabımızı PDF olarak vermeyi uygun bulmadığımız için hazırlamadık. Başka platformlarda PDF formatında ya da fotokopi olarak kopya bir ürün görürseniz kesinlikle yasadışı olduğunu hatırlatırız.

Video satış platformundan ve hocamızdan aldığımız bilgilere göre 31 Aralık 2022’e kadar yapılmış ve yapılacak tüm video alımları sonucu %60’lık indirimli kitap alım kodu oluşturulacak. Kampanya bitiş tarihinden sonra bu kodlar kullanıcıların üyelik emaillerine otomatik olarak gönderilecek. Ocak 2023’ün ilk haftasında indirimli olarak kitap alımı yapılabilecek.

Ocak 2023’ten itibaren Mart 2023 TUS’una kadar video alan öğrenciler video satış sayfası olan smtanatomi.com adresinden videolar ile birlikte %50 indirimli olarak kitabımızı alabilecekler. Kitap alımı sırasında sistem otomatik olarak sizi smtanatomi.com.tr deki kitap satış sayfamıza yönlendirecek.

Sadece kitap almak isteyenler Mart 2023 TUS’una kadar kitabımızı lansman indirimimiz olan %25 indirimli olarak alabilecekler.

“SMTANATOMİ-Video notlarım” kitabı kapağımızda da belirtildiği şekilde Tıp, Diş hekimliği, Eczacılık, Fizyoterapi öğrencileri ile TUS’a DUS’a hazırlanan öğrencilere olduğu kadar anatomi yüksek lisans, uzmanlık ve doktora öğrencilerine de hitap eder. Anatominin “olmazsa olmaz olan bilgileri”ni içerdiği için öğretim üyelerinin dahi faydalanacağı bir kaynak niteliğindedir.

Elbette sağlık yüksek okulu öğrencileri de kitabımızı edinebilirler. Ancak onlar için detay sayılacak çokça bilgi içerdiğini belirtmek isteriz.

Evet. Kitabın baş ve boyun ile ilgili kısımları DUS'un anatomi sorularının %85'lik kısmına hitap eder. Bazen 1 soru baş ve boyun anatomisi dışından bir konudan sorulabilmektedir. Bu sorunun nereden geleceği bilinmediği için geri kalan konularda bir ayıklama yapılarak yeni bir kitap hazırlanmadı.

İletişim
Sosyal Medya